فروش ضایعات قوطی رانی در تهران ♻️ + تضمین بهترین قیمت ✅

فروش ضایعات قوطی رانی در تهران

فروش ضایعات قوطی رانی در تهران چگونه انجام می شود؟


در این بخش از مقاله قصد داریم در مورد فروش ضایعات قوطی رانی در تهران صحبت کنیم. می خواهیم در رابطه با خریدار قوطی های رانی، بازیافت قوطی ها، از نظر قیمت و ارزش این قوطی ها اطلاعاتی را در اختیار شما همراهان عزیز قرار بدهیم که شگفت زده خواهید شد. لطفا با سایت ضایعات آسیا همراه باشید، در ضمن با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.

✅ فروش ضایعات قوطی رانی ✔ ضایعات آسیا
💰 قیمت 💸 بالاترین قیمت بازار
☎️ شماره تماس 📞 09121505272
🔴 انواع ضایعات 🧲 آهن، تیرآهن، میلگرد، چدن و …

خریداران ضایعات قوطی رانی در تهران چه کسانی هستند؟

خریدارضایعات آهن به دو دسته تقسیم می شود، دسته اول کسانی هستند که ضایعات رانی را جمع آوری می کنند و به کارخانه های بازیافت می فرستند. دسته دوم کسانی هستند که طبق برنامه ریزی های مناسب، ضایعات قوطی رانی را به فروش می رسانند و یا این قوطی ها را خریداری می کنند به این افراد خریداران قوطی رانی گفته می شود.

بعضی از خریداران ضایعات قوطی های رانی، قوطی های آلومینیوم مانند قوطی های رانی و نوشابه را به کارخانه های ذوب می فرستند، تا این کارخانه ها ضایعات را به طور کامل ذوب کنند تا بتوانن ضایعات را به شکل جدید در آورد. معمولا خریدارن ضایعات رانی بیشتر به خرید ضایعات آلومینیومی و لوله های آلومینیومی می پردازند. که در ادامه تفاوت آن ها را بررسی می کنیم.

خریداران ضایعات قوطی رانی در تهران چه کسانی هستند؟

تفاوت قوطی های آلومینیومی و لوله های آلومینیومی، در ابتدا یکی از اشتباهاتی که در خصوص نحوه استفاده این دو پروفیل انجام می گیرد را با شما در میان می گذاریم. اگر به این موضوع توجه کرده باشید زمانی که به مغازه برای خرید یک نوشیدنی می رویم می گوییم یک قوطی نوشیدنی برای ما بیاورند. قوطی آلومینیومی یک پروفیل چهارگوش که برای مصارف خاصی مورد استفاده قرار می گیرند، ولی لوله های آلومینیومی پروفیلی که حالت گرد دارد که برای نوشیدنی ها مورد استفاده قرار می گیرد.

بازیافت قوطی های رانی

قوطی های رانی و بازیافت آن ها به دلیل جنس آلومینیومی که دارند از ارزش بالایی برخوردار هستند. بازیافت قوطی های آلومینیوم از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کنند و اغلب باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود به همین علت است که ضایعات قوطی های رانی برای حفظ محیط زیست بسیار مفید بوده و از نظر اقتصادی اهمیت بسیار بالایی دارد.

طبق تحقیقاتی که انجام گرفته است استخراج آلومینیوم و قوطی های رانی هزینه و انرژی بالایی را لازم دارند اما بازیافت ضایعات رانی تنها 5 درصد از انرژی تولید قوطی های آلومینیومی را دارد به همین دلیل است که امرزوه بیشتر قوطی ها رانی از بازیافت به دست می آید. به همین دلیل است که بعضی از افراد به خرید و فروش ضایعات قوطی های رانی می پردازند.

بازیافت قوطی های رانی

مزایای بازیافت قوطی ها هزینه بالا، انرژی مورد نیاز کمتر، صرفه جویی در انرژی، مفید بودن برای محیط زیست. قوطی ها معمولا در همه جا دیده می شوند به دلیل سبک بودن از جنس آلومینیوم به راحتی حمل می شوند می توانیم بازیافت کنیم و به عنوان ضایعات فلزی به فروش می رسند. بازیافت قوطی های آلومینیوم از سال 1900 شروع شد و تا سال 1960 به صورت گسترده ای رواج پیدا کرد است و یکی از راه های بزرگ سرمایه برای جمع کردن در خلال جنگ جهانی دوم بوده است.

فرآیند بازیافت ضایعات قوطی های رانی

  • در ایتدا جمع آوری ضایعات مانند قوطی های نوشابه و رانی، فویل سینی
  • در مرحله بعدی مرتب سازی ضایعات، ضایعات مخلوط شده به یک مرکز ایستگاه انتقال زباله ها با مواد که فشرده شدند
  • بازفرآوری این ضایعات، ضایعات آلومینیوم که فشرده شدند به کارخانه ها انتقال پیدا می کنند و چهار فرآیند خورد کردن، تمیز کردن، ذوب کردن و ریخته گری بر روی آن ها انجام می گیرد.
  • نورد کردن، قوطی های رانی که به کارخانه ها انتقال پبدا کردن به ورق های آلومینومی جهت بسته بندی جدبد تبدیل می شوند.
  • در مرحله آخر تبدیل کردن، ورق های آلومینیوم به طیف متنوعی از اقلام بسته بندی تبدیل می شوند.

خرید و فروش قوطی های رانی در تهران

بعضی از افراد علاقمند به خرید و فروش ضایعات آهن و یا آلومینیوم هستند که بتوانند به راحتی و طبق اصول کار خود را انجام دهند. بعضی از افرادم علاقمند به کارهای هنری هستند که با تجمع ضایعات آلومینیوم به فکر یه کار هنری می افتند. از این ضایعات آلومینیومی برای ساخت مجسمه ها به راحتی می توانیم استفاده کنیم و بعد از اتمام کار به راحتی مجسمه های خود را به فروش برسانیم. بنابراین فروشندگان تنها کسانی نیستند که ضایعات بازیافت شده را می فروشند.

استفاده دوباره از این ضایعات هم از نظر مادی و هنری بسیار مهم است و هم از نظر کمک به حفظ محیط زیست مفید است. که به چند نمونه از آن ها اشاره می کنیم، استفاده دوباره از بازیافتی ها باعث کاهش 86 درصد از آلودگی هوا می شود، باعث کاهش 40 درصد از مصرف آب می شود، باعث کاهش 76 درصد از آلودگی آب، کاهش محل دفن زباله ها.

خرید و فروش قوطی های رانی در تهران

بیشترین موارد مصرفی ما در قوطی های آلومینیومی بسته بندی می شوند به عنوان مثال رب، قوطی های کمپوت، قوطی رانی و انواع دیگر از کنسرو ها که در گروه این نوع کنسروها قرار می گیرند. فلز آلومینیوم در دمای خیلی پایین تر نسبت به آلومینیوم خالص ذوب می شوند. پس برای آلومینیوم ها انرژی کمتری نیاز داریم. این قضیه در مورد تمام ضایعات فلزی صدق می کند.

خرید ضایعات قوطی های رانی در تهران

بسیاری از افراد با شغل هایی مانند خرید قوطی های رانی و نوشابه آشنایی ندارند و این کا را بیهوده می دانند. اگر فقط چند ساعت از زمان خود را کنار یک سوپرمارکت، رسنوران و یا فسفود، دکه های مطبوعاتی بایستید. خرید و فروش قوطی ها را بررسی کنید با یک قیمت شگفت انگیزی روبه رو خواهید شد. حالا اگر این رقم خرید و فروش ضایعات قوطی ها را در سال ضرب کنید. قیمت خرید و فروش این ضاییعات برای شما روشن خواهد شد.

اهمیت بازیافت قوطی های رانی، کافیست بدانید که اهمیت قوطی های رانی یا همان قوطی های آلومینیومی نیازمند استخراج بوکیست یا هیدروکسید آلومینیوم دارد، فرآیند استخراج به منابع مالی، انسانی و انرژی زیادی نیاز دارد، حالا اگر این قوطی وارد زباله های شهری می شود، به مرحله دفن یا سوزاندن زباله ها وارد می شود،آلومینیوم دارای خواصی است که  بارها میتوان آن را بازیافت کرد.

خرید ضایعات قوطی های رانی در تهران

اهمیت و کارایی قوطی های آلومینومی تا حدودی ثابت می شود یافتن مراکزی متقاضی خرید و فروش قوطی های رانی را هستند دشوار نیست در واقع موقعیت یک برد است. فروشگاه های مواد غذایی با فروش قوطی ها به این مراکز، با درآمد ناچیز و کمک به سلامت محیط زیست، زباله های زیادی  را از بین می برند، در مقابل آن قوطی های و مراکز بازیافت نوشیدنی ها  ارتباط مستقیمی با چنین مراکز خرید قوطی دارند که به راحتی می توان مواد اولیه را از آن ها تهیه کرد.

همان طور  که می بینید بازیافت ضایعات در تمام روزمره های زندگی ما می تواند نقش مهم و پررنگی داشته باشد از زباله های خانگی گرفته تا ضایعات ساختمانی و یا حتی صنعتی، هر چقدر که به جلو پیش می رویم اهمیت بازیافت در محیط زندگیمان نقش مهم و اصلی داشته است پس باید اهمیت بازیافت را جدی بگیریم. علاوه بر بازیافت درآمد های حاصل این کار نیز افزایش پیدا کرده است و بسیاری از افراد می توانند خرید و فروش ضایعات آهن و آلومینیوم  به راحتی گسترش دهند.

فرآیند های بازیافت قوطی های رانی در تهران

در ابتدا باید پس از خرید قوطی های رانی ضایعاتی مانند قوطی های نوشیدنی غیر الکلی، قوطی های نوشابه را دریک مکان جمع آوری کرد تا به حجم قابل توجهی برسند. سپس قوطی های رانی که از جنس آلومینیوم هستند فشرده می شوند که علاوه بر کاهش حجم، به صورت بسته بندی به شکل مکعبی به کارخانه های مخصوص بازیافت آلومینیوم ارسال شوند. به دلیل حجم خیلی زیادی از قوطی های، فضای ذخیره سازی برای ضایعات آلومینیوم نیاز است.

در کارخانه های بازیافت آلومینیوم ، ابتدا قوطی ها توسط دستگاه ها برش داده می شوند و به قطعات کوچک تقسیم می شوند پس از این که این ضایعات خرد شدن، وارد کوره ها می شوند تا کاملا ذوب شوند. آلومینیوم های مذاب به صورت شمش آلومینیوم وارد بازار می شوند استفاده از این آلومینیوم های بازیافت شده در فرآیند تولید باعث صرفه جویی 95 درصد از مصرف انرژی می شود منابع آلومینیوم در طبیعت نیز حفظ می شود.

فرآیند های بازیافت قوطی های رانی در تهران

مرکز خرید ضایعات آلومینیوم، خریدار قوطی های رانی که از جنس آلومینیوم هستند می باشد. ضایعات آلومینیوم ضایعاتی می باشد که به حفظ محیط زیست کمک کرده تا دیگر نیازی برای حفر و استخراج منابع طبیعی و کمیاب نباشد و بتوانیم این منابع را برای آیندگان ذخیره کنیم. خرید ضایعات آلومینیوم در بازار پر رقابت خرید و فروش ضایعات آلومینیوم، یکی از فلزاتی می باشد که از طرفداران زیادی برخوردار است.

کلام آخر
در این بخش از مقاله به بررسی به فروش ضایعات قوطی رانی در تهران پرداختیم. امیدوارم اطلاعاتی که ذکر شده در این مقاله مفید شما واقع شده و استفاده بهینه را از آن برده باشید. سعی کردیم در مورد قوطی های رانی بازیافت آن ها، جنس و ارزش قوطی ها رانی اطلاعاتی را در اختیار شما قرار بدهیم. لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید و برای اطلاعات بیشتر به سایت ضایعات آسیا مراجعه کرده، در ضمن با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.

4/5 - (5 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس کلیک کنید